3 סיבות עיקריות לרכוש עוקבים באינסטגרםאז למה כדאי לרכוש עוקבים באינסטגרם? האם רכישת מספר רב של עוקבים לא באמת תעזור לעסק שלך? העובדה היא, שיש מספר גדול של עוקבים באינסטגרם רק אומר ששום דבר לא יקרה, כי אף אחד אחר לא עוקב אחריהם או עוקב אחר התוכן שלך. אז אל תיפול למלכודות האלה! אם התפתתה חזק ושקלת ברצינות לגבי רכישת עוקבים באינסטגרם, להלן הסיבות העיקריות מדוע בהחלט לא כדאי לך לעשות זאת:


זה דורש הרבה עבודה קשה ומסירות לניהול עסק מקוון. עם זאת, רכישת עוקבים באינסטגרם לא תעשה דבר כדי להקל על הדברים ולא תשפר אוטומטית את האיכות ואת שיעורי ההמרות שלך. אין נוסחת קסם להפוך למשווק מצליח. לכן, אין טעם להשקיע סכומי כסף עצומים בפעילות זו. מה שאתה צריך במקום זאת הוא מחויבות, עבודה קשה והתמקדות בבניית מספר רב של עוקבים ועשיית דברים נכון מהיום הראשון.


אם תחליט לרכוש עוקבים באינסטגרם, אתה עלול להתפתות להשתמש בבוטים שמייצרים את כל התהליך באופן אוטומטי. "בוטים" אלה זמינים לרכישה מכמה אתרים וניתנים להתקנה תוך מספר דקות בלבד. עם זאת, למרות שהם לרוב מזויפים ורק מתיימרים לעקוב אחריך ושולחים לך הודעות ישירות, לחלק מ"בוטים "אלה יש את היכולת ליצור חשבונות אמיתיים ללא רשותך. לכן, היזהר בעת רכישת חשבונות מזויפים אלה מכיוון שרובם למעשה נוצרו על ידי חברת השיווק אינסטגרם או צד שלישי אחר. אז היזהר מאוד לגבי סוג החשבונות שאתה קונה.


אחת הבעיות העיקריות בכל הנוגע לשימוש באינסטגרם לקידום עסקים היא שהכל קשור לתמונות ולא הרבה לאדם שמאחוריהן. זה נכון שאתה מקבל הזדמנות יפה לפנות למגוון רחב של אנשים שאוהבים את אותו סוג כמוך. עם זאת, פירוש הדבר גם שתפסיד עסק פוטנציאלי. אם אתה מותג ורוצה לעקוב אחר הלייקים והסלידים של הלקוחות שלך, עליך ליצור יותר מקומץ פרופילי אינסטגרם ולהכיר את קהל היעד שלך. רק לאחר שתדע איזה סוג של עוקבים קהל היעד שלך רוצה אתה צריך לנסות לגרום להם להתעניין בקניית המוצרים והשירותים שלך.


גורם חשוב נוסף ברכישת עוקבים באינסטגרם הוא הוכחה חברתית. הדרך הטובה ביותר להשיג עוקבים היא לבנות איתם אמון. לכן, ברגע שאתה מתחיל לעקוב אחר המותגים שבחרת ולפרסם הערות על הפוסטים והתכנים שלהם, עליך להקפיד לעסוק בהם באופן קבוע. זה לא רק יעזור לך להשיג עוקבים, אלא גם יעזור לבנות רמת אמון ונאמנות בינך לבין קהל היעד שלך.


ברגע שיש לך רמה טובה של הוכחה חברתית ומעורבות עם קהל היעד שלך, עליך לנסות ליצור איתם קשר ברמה האישית באמצעות מסרים ישירים. למותגים שאין להם חשבונות אינסטגרם ייעודיים משלהם, הם יכולים לשכור חשבון רשמי למותג שלהם ולקבל משם עוקבים. שכירת חשבון רשמי עוזרת לך להישאר מחובר למותג שלך ומאפשרת לך להוסיף הערות ועדכונים משלך על הפוסטים של חברות אחרות. עם זאת, עבור מותגים שיש להם חשבונות אינסטגרם אך עדיין אין להם אחד ייעודי, ישנן אפשרויות שונות אחרות הכוללות שימוש ביישומי צד שלישי ותוספים לקידום המותג שלך ולצבור מעורבות.


חשבונות אינסטגרם רבים מנוהלים על ידי דואר זבל תמיד ישתמשו בחשבונות שיש להם הרבה לייקים. תוכל לזהות חשבונות אלה במהירות על ידי חיפוש שם המשתמש שלהם ותקבל רשימה של פרופילי אינסטגרם. לאחר מכן תוכל לפנות למנהל החשבון לשאול שאלות או אם יש לאדם שם פרטי יצירת קשר שאפשר לשלוח אליהם, תוכל לפנות אליו. זה ייתן לך מושג טוב על מה לחפש בעת יצירת קשר עם משפיעים אמיתיים באינסטגרם.


המפתח לרכישת עוקבים באינסטגרם הוא יצירת נוכחות חזקה בתוך הפלטפורמה עצמה. בשביל זה אתה חייב להיות גלוי, להציע ערך ולהראות שאתה חברה שיש לה מה להציע לעוקבים שלך. ישנן דרכים שונות אחרות לקדם את העסק שלך כגון שימוש בקידום אתרים, אך אם אתה רוצה להימנע מהמאמץ והעבודה הנוספים הנדרשים לקידום אתרים, הדרך הטובה ביותר היא להתמקד ביצירת תוכן ומעורבות באמצעות אינסטגרם. זה יעזור לך לבנות זהות מותג חזקה ולרכוש מספיק מעורבות כדי להתחיל לראות עלייה במכירות.

0 views0 comments