תכונות נוספות של לינקדאין שיכולות לעזור לקריירה שלךלינקדאין היא חברה אמריקאית ורשת חברתית מוכוונת תעסוקה המתפקדת באמצעות אתרי האינטרנט שלה ואפליקציות מובייל שונות. האתר, שהושק במאי 2003, משמש בעיקר לרשתות מקצועיות, המאפשרות למעסיקים ולמחפשי עבודה לשתף קורות חיים, פרופילים ומידע קשור. ניתן לגשת לרשת באמצעות מכשירים ניידים, מצלמות אינטרנט, דוא"ל ושירותי יישומים שונים.


LinkedIn חופשית לכל החברים הרשומים. עם זאת, כדי להתחיל להרוויח את ההטבות, עליך ליצור קשר עם לפחות חבר אחד בלינקדאין בעל תפקיד או קשר חשוב בתחום שלך. זוהי דרך מצוינת להתחיל לרשת מכיוון שהיא יכולה לעזור לך ליצור את הפרופיל שלך, חיבורי רשת, לחפש, לנהל מודעות דרושים, לחפש משרות ואנשי קשר, ללמוד על משרות התפקיד האחרונות ועוד. ככל שאתה מתנסה יותר, תוכל להרחיב את רשת LinkedIn שלך על ידי חיבור עם משתמשי LinkedIn אחרים בעלי תחומי עניין דומים. זה מקל לשמור על קשר עם עמיתים, לקוחות וחברים. בנוסף, אם אתה איש IT המחפש עבודה חדשה, רשת חברתית זו יכולה לעזור לך לקבל חשיפה להזדמנויות שאולי לא היית מודע להן.


פלטפורמת רשת מקצועית זו מקלה על אנשים מרחבי העולם להתחבר ולשתף מידע על הקריירה, החוויות, ההשכלה, המוצרים והעסקים שלהם. החברה אינה אוספת מידע אישי; במקום זאת, הוא עובד עם האדם לספק את הפרטים הדרושים. בתמורה, אנשים אלה רשאים למקם קישורים בפרופילים שלהם, ולינקדאין משתמשת בנתונים אלה לצורך ניתוח ומיקום גלובלי. כתוצאה מכך, לינקדאין היא כלי רב ערך עבור מעסיקים ומחפשי עבודה להתחבר ולשתף.


אחד ההיבטים הטובים ביותר בשימוש בפרופיל לינקדאין לבניית מותג אישי הוא שקל למצוא אחרים בעלי תחומי עניין ויעדים דומים. אם אתה משתייך להתאחדות מקצועית או עובד עם עמיתים מתחום או מקצוע דומה, תוכל לבנות בקלות רשת. עם זאת, חשוב לזכור כי כל מי שאתה מתחבר אליו בלינקדאין הוא חבר או עמית. זה נותן לך הזדמנות לבנות מערכות יחסים חזקות שיכולות להוביל להזדמנויות עסקיות עתידיות.


ישנן דרכים רבות לבנות רשת בלינקדאין. ראשית, כפי שהוזכר קודם לכן, אתה יכול לחפש אנשי מקצוע אחרים בעלי תחומי עניין דומים לשלך. בנוסף, אתה יכול לחפש אנשים עם אותה איגוד מקצועי או עיסוק. כאשר אתה פוגש אנשים חדשים, אתה יכול להחליף מידע, שירותים ואפילו דעות. כאשר אתה מתחבר לאנשים שאתה כבר מכיר או מחובר אליהם באמצעות פרופיל LinkedIn שלך, תוכל גם לשתף טיפים לקריירה ולבקש ייעוץ לגבי הקריירה שלך. אם אתה מחפש הזדמנויות קריירה חדשות, חיבור עם אחרים המתעניינים באותו תחום וחולקים יעדים דומים יספק עזרה ותמיכה שלא יסולא בפז.


כדי לבנות קשרים חזקים בלינקדאין, תוכל גם להצטרף לקבוצות הקשורות לענף שלך. אתה יכול להצטרף לקבוצות הקשורות לענף שלך, כגון נדל"ן, השקעות ובנקאות, טכנולוגיה, בריאות, שיווק ועוד. הצטרפות לקבוצות הקשורות לענף שלך מראה שאתה חבר פעיל והתעניינת בפעילות הקבוצה. אם אין לך תחומי עניין קשורים אך עדיין רוצה להצטרף לקבוצות הקשורות לענף שלך, תוכל לעשות זאת על ידי הוספת כתובת הדוא"ל של אנשי הקשר שלך ב- LinkedIn לפרטי יצירת הקשר שלך, כך שתוכל לקבל הודעה על הצטרפות לדיונים בקבוצה ולקבל עדכונים. אודותיהם. אתה יכול אפילו להשתמש בפונקציות החיפוש של לינקדאין כדי למצוא אנשים בעלי תחומי עניין דומים.


זוהי גם דרך מצוינת לחפש מקומות עבודה, ליצור אינטראקציה עם עמיתים לעבודה ולברר על חדשות בענף. אחת התכונות המרכזיות של לינקדאין היא סרגל החיפוש שלה, המהווה דרך מצוינת לחפש משרות ומידע אחר אודות התעשייה שלך. בניגוד לכמה מאתרי הקריירה האחרים, ל- LinkedIn יש סרגל חיפוש המאפשר לך לחפש משרות פנויות המבוססות על מספר קריטריונים, כגון מיקום, מילות מפתח, כותרת ועוד.


שימוש בלינקדאין כדי לשפר את הקריירה שלך היא דרך מצוינת להבחין ולבנות את הפרופיל המקצועי שלך. רמת הבולטות שתגדל באמצעות השימוש ב- LinkedIn תעזור לך מאוד בבניית הרשת שלך ובהשגת חיבורים חדשים. לאחר שבנית את הפרופיל שלך, וודא שאתה לוקח את הזמן להוסיף כל אחת מהתכונות הנוספות שהוזכרו לעיל. לינקדאין הוא כלי רב עוצמה שיכול באמת לעזור לך לשפר את חייך המקצועיים.

3 views0 comments