תבניות בניית אתרים בחינםאם אתה חושב להשתמש בתבנית מסחר אלקטרוני בחינם לבניית האתר שלך, אנו ממליצים לך לשקול את הנקודות הבאות. ראשית, למרות שיש הרבה תבניות בחינם, תגלו שרק מעטות מהן מציעות לכם את כל התכונות שתדרשו לבניית אתר עסקים מקוון מצליח. לתבניות יש את מקומן, אך במקרה זה כדאי לך יותר כבעל עסק להשתמש בונה אתרים מותאם וידידותי למשתמש. ישנם יתרונות רבים בשימוש בונה אתרים המאפשר לך לבצע שינויים בעיצוב האתר שלך מתי שתרצה במקום להיות מוגבל לתבניות המוכנות מראש המסופקות על ידי תבניות ברירת המחדל של מסחר אלקטרוני וחברות אירוח אתרים.


רוב התבניות בחינם לבניית אתרים הן בעלות נמוכה וקלות לשימוש. עם זאת, המגבלות שלהם נובעות בדרך כלל מהעובדה שהן אינן מתוכננות מתוך מחשבה על SEO. התוצאה היא שתבניות חינמיות אלה לרוב חסרות את מילות המפתח הדרושות ל- SEO שתצטרכו לדירוג גבוה במנועי החיפוש, כמו למשל במקרה של המילה "חינם". המשמעות היא שכאשר אנשים מבצעים חיפוש מקוון אחר מוצרים או שירותים הדומים לשלך, האתר שלך עשוי להגיע לקצר מאוד מהתוצאות האחרות. למרות שזה עשוי להיות מתסכל, זה לא בהכרח אומר שהאתר שלך לא יצליח.


בוני אתרים חינם למסחר אלקטרוני מספקים בדרך כלל תמיכה בדוא"ל ותכונות עיצוב אתרים חסרות בחלק מחבילות הפרימיום הנמכרות על ידי המתחרים. לדוגמה, רבות מתבניות המסחר האלקטרוני החינמיות הנמכרות על ידי המתחרים כוללות תמיכה מובנית בדוא"ל ותכונות עיצוב אתרים שהן שימושיות מאוד בכל הקשור להרחיב את קהל הלקוחות שלך ולתקשר עם הלקוחות הנוכחיים והפוטנציאליים. לרוב אתרי המסחר האלקטרוני החינמיים יש גם אפשרויות תמיכה מצוינות בלקוחות ואפילו הדרכות וידאו חינם המראות לך שלב אחר שלב כיצד להקים את האתר שלך. Weebly מציעה כמה מסרטוני ההדרכה האלה, וזו אחת מתבניות המסחר האלקטרוני הטובות יותר המאפשרות לך להתחיל תוך דקות מבלי שתצטרך להוציא כסף על תמיכה בדוא"ל.


יתרון נוסף לשימוש בתוכנות בחינם לבניית אתרים הוא העובדה שניתן להשתמש בה כדי לבנות את הנוכחות המקוונת שלך במגוון פורמטים. מכיוון שרוב האפשרויות החינמיות לבניית אתרים מאפשרות לך לבנות את האתר שלך ב- HTML, תוכל לבנות את אתר העסק שלך במגוון פורמטים שונים, כגון תבנית המתאימה לניידים להמרת אתר קלה יותר. חברות תוכנה רבות לבניית אתרים בחינם מספקות גם תבניות ידידותיות לניידים כך שהמשתמשים שלכם יוכלו ליהנות הן מהמראה והן מהפונקציונליות של אתר HTML רגיל בטלפונים הניידים שלהם.


וויבלי מציעה גם תכונת צ'אט חי בחלק מחבילות בניית האתרים החינמיות שלה. תכונת צ'אט מאפשרת לך לקבל תמיכה אישית עם נציג תמיכת לקוחות אם אתה נתקל בבעיות או חששות. לרוב זה הרבה יותר נוח מאשר להתמודד עם נציג מכירות דוחק שאולי לא יודע מה ההבדל בין Microsoft Internet Explorer לבין Mozilla Firefox. Weebly מספק הרבה אפשרויות עבור בוני אתרים בחינם ואפשרות צ'אט חי בהרבה מהתבניות שלהם. זה נותן לך הזדמנות לנצל את תמיכת הלקוחות בעת בניית האתר שלך. יש גם אפשרויות התאמה אישית רבות כדי לגרום לאתר שלך להיראות מקצועי כמו כל האתרים שאתה עשוי למצוא ברשימה ב- Google.


ל- Aweber יש צ'אט חי וטופס יצירת קשר כמעט בכל התבניות שלהם, ואתה אפילו לא צריך לשלם על זה. אתה יכול להשתמש בו לעתים קרובות ככל שתרצה בחינם. אתה יכול להקים דף תמיכה בלקוחות משלך המאפשר ללקוחות ליצור איתך קשר אם יש להם שאלות או חששות לגבי המוצרים או השירותים שלך.


אחד הדברים הטובים ביותר שהוא מציע הוא שהיא מספקת לך ספרייה ענקית של תבניות חינמיות לאתר המסחר האלקטרוני שלך. אם אתה רוצה לבנות את האתר שלך ב- HTML, תוכל לעשות זאת כמו גם להוסיף תכונות מתקדמות יותר, כמו אודיו, סרטונים וכלי עריכת תמונות, ישירות לתוך התבנית שלך. אם אתה רוצה משהו מתוחכם יותר, אתה יכול לבחור באחד מהנושאים המקצועיים הרבים ש- wix מציעה. אם אתה רק בונה את האתר שלך למטרות אישיות, כנראה שאתה רק צריך להסתכל על תבניות ברירת המחדל ולהתאים אותן לצרכיך.


אחד הדברים הטובים ביותר בוורדפרס ובניית מסחר אלקטרוני חינם אחר הוא שיש ממש אלפי תבניות זמינות. אתה יכול להשתמש בשדות מבוססי טקסט, תיבות סימון, לחצני רדיו, תיבות סימון עם תמונות, גלריות תמונות, תפריטים נפתחים ועוד. אתה יכול ליצור ערכות צבע שונות באמצעות צבעים שנבחרו מלוח הצבעים המובנה בתוכנה ולהתאים את המרווח, גודל הגופן והיישור לקריאה מיטבית. אם יש לך פרויקט בסיסי לעיבוד תמלילים, ייתכן שלא תזדקק להרבה יותר מתבניות ברירת המחדל של וורדפרס וכמה מאות אפשרויות ריווח ויישור, אך אם אתה מחפש משהו מתקדם יותר וניתן להתאמה אישית, תוכל למצוא את כל מה שאתה צריך, החל מאפשרויות צבע ועד גופנים לפריסות.

0 views0 comments