קניית שם דומייןרכישת שם דומיין היא אחת ההחלטות החשובות ביותר שאתה יכול לקבל עבור העסק המקוון שלך. אתה צריך למצוא רשם דומיינים טוב אם אתה מתכנן להרוויח כסף עם האתר שלך. זה יאפשר לך להיות שם תחום נחמד שמקל על אנשים לזכור ולהקליד בדפדפנים שלהם. ישנם רשמי דומיינים רבים, אך רק מעטים מספקים שירות טוב. כדי לעזור לך בבחירת רישום שם הדומיין שלך, הנה מה שאתה צריך לחפש בעת רכישת דומיין.


הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להבין כמה הדומיין שלך יעלה לך. לרוב, זה יקבע על ידי שירותי האחסון שלך. בדרך כלל שמות דומיינים יעלו יותר בהרשמה מכיוון שתידרשו לשלם עבור השירות לפני שתוכלו לרשום שם משלכם. אם אתה עומד לארח מספר דומיינים, הקפד לברר כמה יעלה לך כל דומיין גם כן. פעמים רבות, האפשרות הזולה ביותר היא האמינה ביותר וגם האמינה ביותר בכל הנוגע להרחבות דומיין. כדאי לשקול לבדוק תוספי דומיין בתשלום אם עדיין אין לך שם יפה.


גורם נוסף שיש לקחת בחשבון הוא תוספי הדומיין שלך ודרישות האירוח. אם ברצונך לרכוש מספר תוספי דומיין, יהיה עליך לאמת את כולם. ישנן מספר סיבות לכך שזה חשוב. ראשית, עליך תמיד לאמת את דיוק המידע שאתה מזין. עליך גם לוודא שדרישות האירוח שלך תואמות את מה שדורשות תוספי הדומיין שלך.


בדרך כלל קשה יותר להשיג דומיינים הנמצאים מתחת למחיר מסוים אם אתה קונה אותם באמצעות מכירה פומבית. זאת בשל העובדה ששמות הדומיין בדרך כלל נמוכים יותר במחירים במכירות פומביות אלה. עם זאת, אם אתה קונה מאתר לגיטימי ויש לך הרבה סבלנות, זהו המסלול שתרצה לקחת בכל הנוגע לרכישת שם דומיין.


עליך תמיד לבדוק את האפשרויות שלך בעת רכישת שם דומיין. יש הרבה מקומות לקנות מהם. אלה כוללות חנויות אינטרנט, כגון GoDaddy או NameCheap, ומשווקי שמות דומיינים, כגון NameCheap. אם אינך יכול למצוא את שם הדומיין שאתה מחפש, תוכל תמיד לבנות אותו בעצמך. ישנם כלים מקוונים רבים בחינם שיעזרו לך.


האפשרות הנוספת שיש לך היא לעבור את תהליך רכישת שמות הדומיין האישיים. זה יבטיח שאתה משלם רק על השם שאתה באמת רוצה, וזה יכול להיות מאוד מועיל אם יש לך כמה גירסאות שונות של אותו שם (כלומר .com לעומת..Net).


כאשר אתה מחפש מקום טוב לרכוש דומיינים בבעלותך, עליך להסתכל על המחיר שהם מבקשים את השם הספציפי. אתה יכול בקלות להגיד למוכר מאחד אחר על ידי הסתכלות על המחיר שהם מצטטים אותך. אם הם מצטטים אותך פי שלושה ממחיר מוכר אחר, כנראה שאתה צריך להיות זהיר. אם אתה על הגדר לגבי רכישת שם דומיין, עליך לבדוק לפני כן רכישת שם דומיין בחינם.


רכישת שם דומיין יכולה להיות קלה מאוד ברגע שתתחיל עם השלבים שלמעלה. חשוב לבצע את המחקר הדרוש לך על מנת לוודא שאתה מקבל את ההחלטה הנכונה. כמו כן, חשוב לדעת כיצד לעקוף כל בעיה שעלולה להתעורר, כמו גם להיות מוכן לוותר על כמה שמות שפשוט לא מסתדרים. לאחר שתענה על כל השאלות שלך, אתה אמור להיות מוכן להתחיל לקנות!

3 views0 comments