קישור ומכירה של קישוריםאנשים רבים תוהים מדוע מסחר בקישורים לכל הרוחות הוא חשוב, מכיוון שהוא יכול להיראות מעט מוצל. אחרי הכל, אם אני מחליף קישורים עם מישהו שמקדם מוצר מקוון, האם זה לא בדיוק כמו לקנות מוצר מחנות ניקיון? האין כל מטרת האינטרנט לקנות דברים זולה יותר? לא בהכרח. אחת הסיבות החשובות ביותר ללמוד על רכישת קישורים היא שזו דרך מצוינת לשים את היד על קישורים נכנסים באיכות גבוהה מבלי שאף אחד לא ידע שאתה עושה את זה.


הרעיון של רכישת קישורים בהקשר זה באמת הגיוני כשחושבים על זה. בתור התחלה, יש כמות עצומה של תוכן אינטרנט זמין בנושאים הקשורים כמעט לכל שוק נישה על פני כדור הארץ. זה יהיה כמעט בלתי אפשרי לאסוף את כל המידע הרלוונטי על כל נושא אפשרי. לכן, מי שבבעלותו אתר או בלוג ומחליט לקדם מוצר על ידי רכישת קישורים נכנסים צריך למצוא כמה מקורות אמינים מהם ניתן לעשות זאת. אם הבעלים של האתר או הבלוג במקרה הוא סוחר מקצועי בתחום, אז הוא יוכל לארגן קישורים נכנסים מותאמים אישית באיכות גבוהה מאתרי סמכות שהם אמינים בענף שלו. הערה צדדית: בהקשר של מאמר זה, אנו מתמקדים בצד רכישת הקישורים של המשוואה, ולא בחלק ה"החלפה ".


אם אתה חושב על זה, רוב המשווקים המקוונים מסכימים שבניית מערכות יחסים עם מנהלי אתרים אחרים היא אחת הדרכים הטובות ביותר להגדיל את העסק שלהם. הסיבה שזה עובד כל כך טוב היא שלמנהלי אתרים אחרים יש אתרים עם תוכן דומה יחסית לשלך. אם יש לך מסר רב עוצמה שפונה להמונים, אז ההגעה שלך לוקחת זמן לעבוד. אם אין לך אתר משכנע, אין לך סיכוי לבנות מערכות יחסים חזקות עם אנשים אחרים באינטרנט.


מסחר בקישורים הוא אחת הצורות הפופולריות ביותר לרכישת קישורים. עם זאת, זוהי גם אחת הטכניקות המסוכנות והבלתי מנוצלות - לפחות, אם אינך זהיר. תוכניות הקישור של כובע שחור הן הנישה הצומחת ביותר בעולם ה- SEO, ויש הרבה משווקים חסרי מצפון שמוכרים למכור לך כמה מוצרי קישור די נחמדים. למרות שרבות מהתוכניות הללו לגיטימיות, חלקן מוצלות במקרה הטוב, והונאות ממש במקרה הגרוע. לפני שאתה קונה קישור ממישהו, אתה צריך לדעת מול מה אתה עומד.


הבעיה העיקרית עם תוכניות קישור כובע שחור היא שהן אינן מציעות ערך לטווח ארוך לאתר שלך. במקום זאת, המטרה היחידה שלהם היא להגביר את כמות תוצאות החיפוש (בעיני גוגל) שהם מקבלים עבור מונח חיפוש נתון. לאחר שיסיימו, הדירוג שלך יירד ותישאר עם חבורה של קישורים בתשלום שאינם משולמים, ופוגעים בדירוג החיפוש שלך ובתנועה שלך.


למרבה המזל, יש דרך טובה יותר לשפר את דירוג החיפוש והתנועה שלך! זה נקרא רכישת קישורים וזה הופך להיות שיטה פופולרית יותר ויותר בקרב משווקים מנוסים. רכישת קישורים היא פעולה של רכישת קישור אחד או יותר כדי לעזור לאתר שלך לטפס על שורות מנועי החיפוש. רכישת קישורים משמשת כבר שנים חברות וחברות קידום אתרים כדי לסייע בהגברת הדירוג שלהן במנועי החיפוש, ובעוד שיטה זו עבדה עבור עסקים רבים לאורך השנים, היא הופכת במהירות לטקטיקה מיושנת ופחות שימושית.


מה שאנשים רבים אינם מבינים הוא שתוכניות הקישור אינן עוד כובע שחור. במקום זאת, הם כובע לבן, שהוא קצת יותר מקצועי. יש הרבה חברות מוכרות באינטרנט שמציעות שירותים כמו בניית קישורים למטרות רווח, אבל אתה לא צריך לרכוש את הדרך לספרים הטובים שלהן. במקום זאת, תוכל לשכור חברה כמו WebProNews שתספק מידע מאומת ואיכותי על כל נושא נתון ולאחר מכן תקים איתם חשבון. משם תוכל ליצור מאמרים באיכות גבוהה על השירות או המוצר שאתה מקדם, ולאחר מכן לשלוח אותם למגוון ספריות להגשת מאמרים באינטרנט.


למרות שזה אולי לא יישמע מקורי במיוחד, רכישת קישורים ואסטרטגיות אחרות של בניית קישורים שימשו במשך שנים דרך לבניית קישורים, וזה דבר שרוב ה- SEO נוטים לחשוב עליו כ"תיקון מהיר ". אתה יכול בקלות ליצור מאות קישורים נכנסים בתוך שעות ספורות, אך לאחר זמן מה, אלא אם כן אתה גם מקדם מוצר או שירות באיכות טובה, תראה במהירות שאתה צריך לפתח אסטרטגיות בת קיימא יותר. בניית קישורים יכולה להיות יעילה מאוד בהעלאת דירוג האתר שלך במנועי החיפוש, ואם תשתמש בגישת הכובע הלבן, לא בהכרח תצטרך להשתמש בטקטיקות אחרות כדי לבצע את העבודה. למעשה, כנראה שתוכל לבצע יותר עבודה בחצי מהזמן! רק זכור להשתמש בכללי התנהגות מקוונים כשאתה משתמש בטכניקות של כובע לבן, ובקרוב תראה את המאמצים שלך משתלמים!

4 views0 comments