קידום עסקים באינסטגרם - איך לגרום להצלחה להגיע לדרכך

קידום עסקים באינסטגרם התפוצץ בשנים האחרונות. עסקים גילו את העוצמה של המדיה החברתית ליצור מפה לאוזן, להגדיל את החשיפה וליצור לקוחות נאמנים. ישנם מספר גורמים שיכולים לעזור לך בקידום העסק שלך באינסטגרם. עקוב אחר ההצעות האלה להפיק את המרב מקמפיין הקידום שלך באינסטגרם. אתה יכול ליצור השפעה עצומה עם מעט מאוד השקעה.


טיפ מס '1. השתמש תמיד בחשבון עסקי. הגדירו את המטרות שלכם. הגדר את הקהל שלך. השתמש בתובנות אינסטגרם כדי לזהות את הדמוגרפיה המסיתת לקידום העסק שלך.


טיפ מס '2. עבודה מול מומחי מדיה חברתית. אם אינך מרגיש בנוח עם מדיה חברתית או שאתה מרגיש שאתה יכול לנהל את החשבונות בעצמך, שקול להזמין מומחה או מומחה לאסטרטגיית שיווק באינסטגרם. חברת ניהול מדיה חברתית יכולה לטפל בקידום העסק שלך באינסטגרם ולעזור לך להשיג יותר מעריצים, עוקבים ומעריצים לכל משתמש, והכל בנוחות של המשרד או הבית שלך.


טיפ מס '3. עבודה מול ספק מוכר. חברות קידום עסקים רבות באינסטגרם מציעות מבצעים והנחות למשתמשים חדשים שנרשמים בעת ההשקה או במהלך המבצעים שלהם. זה מאפשר למשתמשים הנאמנים למותג להשתמש בפלטפורמה כדי לשווק לאחרים, ולהגדיל את מספר האוהדים והעוקבים לעסק שלך.


טיפ מס '4. עבודה עם משפיעים באינסטגרם. משפיעי אינסטגרם הם אנשים שמחוברים לקהילת האינסטגרם. לכן, יש להם השפעה על המשתמשים שעוקבים אחריהם וסביר יותר שיקבלו מבצעים של עסק מאשר עוקבים שאינם עוקבים אחר משפיע.


טיפ 5. פרסם תמונות באיכות גבוהה. אם אתה רוצה לקדם את העסק שלך באינסטגרם באינטרנט, עליך לעבוד גם על פרסום תמונות איכותיות המייצגות את המותג שלך. סביר להניח שתמונות בעלות משיכה חזותית רבה יתקבלו על ידי משתמשים ויהפכו לאביזרים קבועים ברשתות החברתיות שלהם. אי אפשר להתעלם מאיכות התמונה כשמנסים למשוך יותר עוקבים ברשתות החברתיות.


טיפ 6. קדם את תמונות האינסטגרם שלך באמצעות האשטאגים. לפני מספר שבועות הציגה אינסטגרם שני האשטאגים חדשים: #hashtag1 ו- #hashtag2. האשטאגים אלה מביאים את הפוסט האינסטגרמי אוטומטית לחוד החנית של הרשתות החברתיות. ניצול האשטאגים יכול לעזור למשוך קהל רב יותר ולבנות מודעות למותג.


ההאשטאגים של אינסטגרם הם מילות מפתח קצרות או מילות קוד המאפשרות לעוקבים ללמוד עליך ומה אתה מקדם במהירות. אז נסה כמה האשטאגים יצירתיים שיכולים למשוך עוקבים נוספים לחשבון העסקי שלך. עם זאת, ודא שמילות המפתח או הביטויים רלוונטיים לעסק שלך. אל תשתמש במילות המפתח הלא נכונות כדי למשוך עוקבים. אם העוקבים שלך מסוגלים להתייחס לפרומו שלך, זה יגדיל את הסיכוי שהם יעקבו גם אחר הפוסטים שלך.


שישה עשר טיפים להצלחת הקידום העסקי שלך באינסטגרם כוללים תמונות הקשורות קשר הדוק לתוכן שלך. אנשים יימשכו לתמונות שלך אם יש להם רגשות אוהבים או לא אוהבים כלפי מה שיש לך להציע. נסה לעדכן את תמונות האינסטגרם שלך לפחות פעם ביום. כאשר אתה מבצע עדכונים, הקפד לכלול את מילות המפתח/ביטויים שבהם השתמשת בפוסטים שלך באינסטגרם. זה יאפשר לעוקבים שלך למצוא בקלות את התמונות שלך ולהשתמש בהן בחיפושים.


טיפ נוסף לקידום עסקים מוצלח באינסטגרם הוא לנצל את ההאשטאגים שאתה כבר מקדם בפלטפורמות אחרות. כאשר אתה משתמש בהאשטאגים באינסטגרם, נסה לפרסם תוכן איכותי שהקהל שלך יעריך. על מנת שאנשים יראו את תמונות האינסטגרם שלך, הם חייבים לראות מה חשוב לך. אז וודא שהפוסטים שלך אינפורמטיביים ומעניינים.


אחד מחמשת הטיפים הטובים ביותר לקידום עסקים באינסטגרם הוא לתת מתנות חינם. בין אם מדובר במוצרים, משחקים בחינם או רק מתנות מידע, כדאי למסור אותם. משתמשי אינסטגרם אוהבים חינם, כך שלא יהיה קשה למשוך עוקבים שאוהבים לקבל דברים בחינם. הקפד להשתמש בהאשטאגים בכל מתנה שאתה מציע לאסוף עוקבים העוקבים אחר החשבונות השונים שלך. הוכחה חברתית היא אחת הדרכים הטובות ביותר למשוך עוקבים לחשבון האינסטגרם שלך.


קידום עסקים באינסטגרם לא חייב להיות מסובך. ישנם אנשים רבים שגילו את העוצמה של אינסטגרם וכיצד היא פועלת לקידום עסקים. ישנם אנשים רבים העוקבים אחר חשבונות המקושרים לחשבונות העיקריים שלהם. בכך הם לא רק מקבלים את אותה תשומת לב מצד העוקבים שלהם, אלא גם מהמתחרים שלהם. אם אתה עוקב אחרי אחרים אתה גם מקבל את תשומת הלב של העוקבים שלהם וזה יכול להוביל ליותר לייקים.

11 views0 comments