מחיר הקידום האורגניקידום אורגני אינו צורת השיווק הזולה ביותר, אך היא אחת היעילות ביותר. כאשר אתה משווה את זה לצורות אחרות של שיווק מקוון, זה בהחלט מחזיק מעמד. אתה מקבל מספר גדול הרבה יותר של לקוחות פוטנציאליים המגיבים להודעות הדוא"ל שלך, והמרות המכירה שלך גבוהות בהרבה. עם זאת, לפני שתוכל להעלות את מחיר הקידום האורגני שלך, עליך ללמוד כיצד להגיע לקהל שלך.


מצא אנשים עם עניין במה שיש לך להציע על ידי חיפוש בגוגל או Yahoo אחר המונחים שהם מקלידים בתיבת החיפוש. רשימת מילות המפתח הזו תיתן לך מושג טוב יותר מה הקהל שלך רוצה. אם מדובר באנשים שמחפשים בגדים אורגניים בעלות נמוכה, אולי כדאי להתמקד במונח הזה. אם מדובר באנשים שמחפשים בגדים אורגניים במחירים נמוכים, אולי כדאי שתתרכז גם במונח הזה.


לאחר שזיהית את קהל היעד שלך, כתוב קטע המתייחס לשאלות נפוצות שהוא שואל. לדוגמה, אם המוצר שלך הוא הלבשה אורגנית, כתוב סקירה של המוצר. אם אנשים שואלים לגבי המרכיבים, עליך לכלול אותם במאמר שלך. המפתח הוא לספק ערך ללקוחות הפוטנציאליים שלך. הם ילחצו על הקישור שלך אם המידע שימושי להם.


דרך נוספת להגדיל את מחיר המבצע האורגני שלך היא לכלול קוד הנחה או קופון הזמין באתר שלך. זה יהפוך את המוצר לזמין במחיר נמוך לזמן מוגבל. שיטה זו אמנם אינה יכולה להבטיח שתגדיל את המכירות שלך, אך היא יכולה לסייע למשוך יותר תנועה. עליך לוודא שהקופון תקף. רוב הקופונים פוגים לאחר פרק זמן מסוים, לכן עליך לוודא שיש לך קופון תקף לשימוש.


אם אתה משתמש בתוכניות תשלום לפי קליק, נסה למצוא מוצר בעל מחירים נמוכים. דף הנחיתה שלך ייתן למבקר אפשרות לבחור את המחיר שהוא מוכן לשלם עבור המוצר שלך. עליך להשתמש באפשרות זו ככל האפשר. דף הנחיתה שלך יעבור המרה טובה יותר אם יש בו תוכן טוב. יהיה גם קל יותר לעקוב אחר תוצאות ה- PPC שלך.


עוד דרך אחת להגדיל את מחיר הקידום האורגני שלך היא לשלוח את המבקרים שלך לדף סחיטה. דפים אלה מכילים מבצעים מיוחדים שיימשכו מספר דקות בלבד אך יציעו למבקרים משהו בחינם. משלוח חינם הוא דוגמה טובה להצעות מסוג זה. המבקר יסקרן את ההצעה וסביר להניח שירשם לרשימה שלך. זוהי דרך מצוינת לבנות רשימה במהירות.


אולי שמעת על תוכניות שותפים. תוכנית שותפים מאפשרת לך למכור מוצרים של מישהו אחר בעמלה. אם אתה מכיר את השיווק באינטרנט, ייתכן שאתה כבר יודע ששותפים מרוויחים כסף כאשר מישהו לוחץ על הקישורים שלו. רוב עסקים באינטרנט משתמשים בשותפים כדי לסייע בשיווק המוצרים. מכיוון ששותפים מרוויחים אחוז ממחיר המכירה, מחיר המבצע האורגני שתגבה יתבסס על הסכום שאתה מרוויח מהמכירה.


קידום אורגני באינטרנט הולך וגובר בפופולריות. עסקים נוספים מבינים את היתרונות של הצעת מוצרים טבעיים ואורגניים ללקוחות. על ידי הצעת מחיר קידום אורגני תעזור למשוך יותר לקוחות ולהגדיל את הסיכויים שלך לבצע מכירה. אם תבחר להשתמש בתשלום לקליק, וודא שאתה קובע מחיר מקסימלי שאתה מוכן לשלם עבור כל קליק. אם אתה לא זהיר אתה יכול בקלות לחרוג מהתקציב שלך בשיטה זו.

4 views0 comments