מדוע פירורי לחם טובים לקידום אתריםכשאנחנו מדברים על SEO, הרבה אנשים היו חושבים רק על פירורי הלחם שאפשר לראות בגוגל. עם זאת, אם אתה מסוגל להבין את הרעיון של פירורי לחם, אז תבין מדוע הם מועילים למאמצי אופטימיזציה של מנועי החיפוש שלך. פירורי לחם הם כמו קישורים המוצגים בחוויית המשתמש במנועי החיפוש וגלויים לדפדפן המשתמש. ככל שיש לך יותר פירורי לחם באתר או בבלוג שלך, הסיכויים גבוהים יותר שתדורג למעלה.


עם זאת, מנועי החיפוש ומנהלי האתרים מזועפים את פניהם על השימוש באסטרטגיית SEO של פירורי לחם. הסיבה לכך היא שהוא בעצם משתמש בשיטות של דואר זבל. מנועי החיפוש חוסמים את הנתונים המובנים ואת כותרות הדפים המשמשים באסטרטגיה מסוג זה. למעשה, אתרים ובלוגים רבים נענשים על שימוש בשיטות דואר זבל.


כדי להימנע מקנס זה, עליך למצוא דרך טובה יותר ליישם את פירורי הלחם של SEO. עליך למצוא ניווט קל יותר אשר לא ישפיע על הדירוג שלך במנועי החיפוש. עליך גם לוודא שזה יעבוד עבור האתר שלך. למעשה יש הרבה יותר ניווט שאתה יכול לשקול, אבל אתה צריך לעשות קצת מחקר כדי למצוא את הבחירות הטובות ביותר.


אחת הדרכים להקל על הניווט בדף האינטרנט היא באמצעות SEO פירורי לחם. עליך לכלול את כתובת האתר של דף הבית שלך בכל פירור לחם באתר שלך. כאשר המשתמש לוחץ על כל אחת מפירורי הלחם הנמצאים בדף הבית, כתובת האתר של דף הבית תוצג בפניו. זה יעזור למשתמש להכיר היכן הוא נמצא וכיצד לגשת לכל הדפים האחרים באתר שלך.


זה יכול גם לסייע למנועי החיפוש לזהות אילו מילות מפתח או ביטויי מפתח אתה מכוון אליהם. מנועי החיפוש ישתמשו במבנה האתר שלך כדי לקבוע את הרלוונטיות של מילות המפתח שלך. מנועי החיפוש ישימו לב גם לדירוג הדף הנוכחי שלך, לשם הדומיין שלך ולמילות המפתח המשמשות את כתובת האתר. כל אלה יספרו לרובוטים במנועי החיפוש על מה האתר שלך הוא ועל אילו מילות מפתח הוא מכוון.


יש גם הרבה יתרונות שאתה יכול לקבל מהכללת פירורי לחם במאמצי SEO שלך. קודם כל, תגדיל את התעבורה שלך כאשר תכלול קישור מכל אחד מהדפים הנוכחיים שלך. בכל פעם שמשתמש לוחץ על אחד מפירורי הלחם שלך, רובוטים במנועי החיפוש יעקבו אחריו והדף הנוכחי שלך יהיה גלוי למשתמשים. זה יעזור למשתמשים לאתר את הדף הנוכחי שלך כדי שיוכלו לבקר בו ולראות מה יש לך להציע להם. אם אתה מקדם מוצר או שירות מסוים, הדבר יעזור למשתמשים לזהות מהו אותו שירות או מוצר וגורם להם להבין שהם זקוקים לו לעסק שלהם.


יתרון נוסף הוא גורם ה- SEO. מנועי החיפוש אוהבים תוכן ואם יש לך תוכן מצוין באתר שלך, הם יצליחו לאנדקס את האתר שלך כראוי. הם אוהבים לראות את התוכן המקורי ואם אתה מוסיף תוכן לאתר שלך כל הזמן, מנועי החיפוש יוסיפו אותו לאינדקס באופן אוטומטי. תקבל גם שיעור יציאה גבוה בעת שימוש בשיטה זו. שיעור יציאה מדף הכניסה הוא כאשר מבקר מגיע לאתר שלך, רואה את האתר שלך, לוחץ על הקישור שלך כדי לעבור לאתר אחר ולאחר מכן עוזב את האתר שלך. שיעור יציאה גבוה הוא גרוע ויפגע במאמצי SEO שלך וירתיע את התנועה מהאתר שלך.


אז אם לסכם הכל, פירורי לחם הם קידום אתרים טוב מכיוון שהם מגדילים את הדירוג שלכם. הם גם עוזרים לבוטים במנועי החיפוש להבין על מה האתר שלך נותנים ולתת לרובוטים של מנועי החיפוש מושג טוב היכן ממוקם הדף הנוכחי שלך. הם גם עוזרים למשתמשים למצוא את הדף הנוכחי שלהם בעת ניווט באתר שלך. לבסוף, הם עוזרים למשתמשים לגלות את האתר שלך ולהבין את מטרת האתר כולו.

0 views0 comments