כיצד ליצור קשר עם מישהו באמצעות WhatsAppוואטסאפ היא אפליקציית העברת הודעות לנייד ומולטימדיה בחינם, עם קוד פתוח, בפלטפורמות שונות. היא מאפשרת למשתמשים לשלוח הודעות טקסט ומולטימדיה, ליצור שיחות קוליות ווידאו, לצפות ולשתף קבצים, מיקומים של אנשים אחרים, משתמש פרופילים ומידע אחר. השם נגזר מהמונח "העברת הודעות" ו"ווידאו צ'אט "בעת השימוש בפייסבוק. עם השדרוגים האחרונים לאפליקציה, משתמשים יכולים לשלוח ולקבל בזמן אמת הודעות וידיאו ב -360 מעלות המסתנכרנות עם פרופיל הפייסבוק שלהם.


אמנם יש הרבה תוכניות דומות כמו AIM, Yahoo Messenger, Skype וכו ', אך רבים מעדיפים להשתמש ב- whatsapp לנוחות השימוש והעלות הנמוכה (בחינם לחשבון חדש). בניגוד ל- AIM ואחרים, אינך זקוק לתוכנות נוספות כדי להצטרף ל- whatsapp. יתר על כן, תוכל להתחיל לשלוח הודעות עם אחרים תוך דקות ספורות לאחר הורדת הגרסה העדכנית ביותר. יתר על כן, תוכל ליצור קבוצות מרובות ולסנכרן את השיחות והפעילויות שלך עם קבוצות אחרות. כך אנו משיגים את היתרון המקסימלי של שליח הוואטסאפ.


מכיוון ש- whatsapp מאפשר לך לראות את כל ההודעות שנשלחות אל ואנשי הקשר שלך תוך כדי התרחשותן, תוכל לקבל סקירה כללית של מי שמדבר עם מי. זה הרבה יותר קל לשמור על קשר עם החברים שלך. יתר על כן, יישום זה מקל הרבה יותר על ניהול מספר אנשי קשר בו זמנית. אתה יכול להוסיף / להסיר אותם כמה פעמים שתרצה. ותוכל לחפש אנשי קשר רלוונטיים אחרים באמצעות מילות מפתח ספציפיות. אם ברצונך לנהל קבוצות מרובות, יישום זה מקל מאוד לעשות זאת גם כן.


כדי להגדיר WhatsApp, עליך להוריד את הגרסה העדכנית ביותר מהאתר הרשמי ולאחר מכן להתקין אותה במכשיר האנדרואיד שלך. בדיוק כמו כל יישומי IM אחרים, יהיה עליך לסנכרן את אנשי הקשר וההגדרות שלך. פשוט עבור לכרטיסייה 'הגדרות' ולחץ על 'הגדרות אוזניות אלחוטיות סלולריות'. לאחר מכן בחר את ברירת המחדל או את הקבוצה הראשית התואמת את הקבוצה הנוכחית שלך. בחר באפשרות 'השתמש באנשי קשר משותפים' אם ברצונך להשתמש באנשי הקשר ב- WhatsApp שכבר יצרת במכשירים אחרים. השתמש באותה אפשרות אם ברצונך להשתמש באלה שהוספת במכשירים הראשיים שלך.


הדבר הבא שעליך לעשות הוא להפעיל הקלטה קולית וחיקוי הקלטת וידאו. זה מקל הרבה יותר על ניהול ההודעות הקוליות שלך. בנוסף, החיקויים מספקים שקט נפשי טוב כאשר אתה רחוק מהבית שלך. אחרון חביב; התחל להשתמש ב- whatsapp על ידי הוספת חשבון Google שלך ​​והגדרתו כאיש הקשר המוגדר כברירת מחדל באפליקציית ההודעות. אלו הם כמה מהטיפים הטובים ביותר לוואטספ שעליך לעקוב אחריהם כדי להתחיל עם אפליקציית ההודעות המדהימה הזו.


אחד הדברים החשובים ביותר שעליך לעשות על מנת למקסם באופן מלא את השימושים בחשבון הווטסאפ שלך הוא לייעל את השימוש בו. תוכל לעשות זאת על ידי ניהול השימוש בנתונים שלך והגדרתו בהתאם. אם אתה משתמש כבד, תוכל למקסם את חווית הוואטסאפ שלך על ידי הגדרת חלקים שונים בממשק עבור פונקציות שונות. לדוגמה, ייתכן שתרצה להקים קטע ניוז פיד לדברים שאתה מעוניין בהם. כאשר אתה משתמש ב- whatsapp כפלטפורמה עסקית, יהיה עליך לייעל את השימוש באפליקציות שבהן אתה משתמש למטרות עסקיות כגון עיבוד חשבוניות, ניהול הוצאות, וכו 'בנוסף לפונקציות האפליקציה הללו, תוכל גם לגשת לאנשי הקשר שלך מהאפליקציה כגון פנקס הכתובות שלך.


אם אתה תוהה כיצד ליצור קשר עם מישהו באמצעות WhatsApp, תוכל לעקוב אחר הקטע 'צור קשר עם מישהו' בראש הדף. כאן תוכל להזין את מספר הטלפון שלך שבו תרצה ליצור קשר עם מישהו. אם תבחר להשתמש בגרסת האינטרנט, בחר את האדם מרשימת אנשי הקשר שלך מ- Google או Yahoo ופעל בהתאם להנחיות. לאחר מכן תונחה בתהליך הגישה לפרטיהם, הכולל שליחת SMS, שליחת מיילים וקבלת הודעתם או שיחותיהם. אם יש לך אייפון או כל אחד ממכשירי הסלולר הפופולריים האחרים המשתמשים במערכות ההפעלה iOS ו- Android, תוכל לשלוח ולקבל הודעות וואטסאפ באייפון שלך באמצעות יישומי צד שלישי אלה. בטלפונים של אנדרואיד, יהיה עליך להתקין את אפליקציית Android של Google ולפעול לפי ההוראות שניתנו.


עם מגוון פונקציות, WhatsApp מאפשר לך לתקשר עם חברים ועמיתים באופן אינטראקטיבי ביותר. החלק הטוב ביותר בשימוש באפליקציית צ'אט זו הוא שהיא יכולה לעזור לך לחסוך הרבה כסף מכיוון שאינך צריך לשלם חשבונות טלפון סלולאריים חודשיים. עם זאת, אין זה אומר שעליך להתעלם מהחשיבות של שמירה על רשימת אנשי הקשר המאובטחת שלך. אם יש לך מספר רב של אנשי קשר, עליך לוודא ששמרת את השם המלא, התפקיד, מספר הטלפון הנייד והזיהוי של כל אדם ברשימת אנשי הקשר שלך.

1 view0 comments