כיצד ליישם קידום אתרים לעסקים קטניםבין אם רק פתחתם מיזם עסקי חדש ובין אם אתם כבר הבעלים של עסק כזה, כנראה שמעתם את המונח "קידום אתרים לעסקים קטנים". יתכן שאתה לא לגמרי בטוח מהו קידום אתרים, למרות שאולי אתה יודע שהוא מתייחס לפרקטיקה של ייעול האתר שלך למנועי החיפוש. ייתכן גם שתדע שישנן דרכים שונות לעשות זאת, כגון שימוש בפרסום של תשלום לקליק, אופטימיזציה למנועי חיפוש וכן הלאה. אבל איך מחליטים איזו שיטה תתאים לצרכים שלכם? להלן מספר טיפים לבחירת חברת קידום אתרים שתעזור להגביר את הנוכחות המקוונת של העסק שלך:


קידום אתרים לעסקים קטנים מסייע לעסקים לבסס נוכחות חזקה באינטרנט, במיוחד במקומות שוק מקוונים כמו eBay ואמזון. קידום אתרים יכול לסייע לבעלי עסקים קטנים ליצור דפים חזקים, מהירים וקלים המדורגים גבוה במנועי החיפוש הגדולים, ובכך לסייע למשוך לקוחות מקוונים מוסמכים יותר לאתרים שלהם ובסופו של דבר להגדיל את אחוזי ההמרה. SEO גם עוזר לבנות זיהוי מותג עבור החברה שלך מכיוון שרוב משתמשי מנוע החיפוש סומכים על אתר המופיע בדף הראשון של מנוע החיפוש. הדבר נכון במיוחד באקלים הכלכלי הנוכחי, כאשר חברות רבות מתקשות למצוא דרכים לגייס כסף ועסקים אחרים סוגרים את הפעילות על מנת להישאר צפים.


דוגמה מצוינת לחשיבות SEO עבור עסקים קטנים היא ההשפעה שיש לו על תוצאות החיפוש המקומיות שלהם. נוכחות מקומית מקלה על לקוחות ולקוחות פוטנציאליים למצוא אותך במקום לעבור על רשימה ארוכה של אתרים. לדוגמה, אם מישהו היה מחפש שירות תיקון תנורים מקומי בטקסס, הוא לא היה צריך לסייר באינטרנט, בגוגל, בינג או ביאהו ולחפש את המידע הדרוש לו. הם היו רואים מיד שעסקים מקומיים רשומים בחלק העליון של תוצאות מנועי החיפוש, כך שהם יודעים מיד שזה המקום להשיג את השירותים שהם צריכים.


כאן נכנס לתמונה SEO לעסקים קטנים. המפתח ליצירת יותר תעבורה לאתר טמון באסטרטגיה שיווקית דיגיטלית מוצקה. אנשי מקצוע וסוכנויות SEO משתמשים במגוון שיטות להגברת תעבורת האתר. חלק מהשיטות הללו כוללות פרסום של תשלום לקליק (PPC), שמשלם לבעל האתר על כל מבקר שלוחץ על הפרסומת, רישומים ממומנים, קישורי טקסט, ספריות, בלוגים, הודעות לעיתונות, קמפיינים שיווק ויראליים ועוד. לכל אחת משיטות אלה יש דרגות הצלחה שונות, בהתאם לסוג התעבורה באתר שנוצר ולתקציב המוקצה לקמפיין.


מרכיב מכריע נוסף בקמפיין שיווק מקוון מוצלח לעסקים קטנים טמון באינטגרציה יעילה של קידום אתרים. מומחי SEO וסוכנויות SEO משתמשים באופטימיזציה של מדיה חברתית (SMO) כדי לעזור לעסקים קטנים להשיג את מטרות השיווק שלהם על ידי קבלת חשיפה רבה יותר ברשת. SMO כרוך בשימוש בפלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק, טוויטר, יוטיוב, לינקדאין ו- MySpace לשיווק עסק ומוצריו ושירותיו.


מומחים וסוכנויות אופטימיזציה למנועי חיפוש משתמשים בשיטות שונות להגדלת התעבורה באתר. מטרת קידום אתרים לעסקים קטנים היא לסייע ללקוחות לשפר את דירוג מנועי החיפוש שלהם. מומחי קידום אתרים יודעים אילו אסטרטגיות הן הדרך הטובה ביותר להשיג מודעות למותג ולשפר את שביעות רצון הלקוחות. הם גם יודעים אילו אסטרטגיות יניבו את התוצאות הטובות ביותר מבחינת הגדלת דירוג מנועי החיפוש ותעבורת אתרים. מכיוון שהם משתמשים במגוון טכניקות שונות כדי לסייע ללקוחות להשיג את מטרותיהם, מומחי קידום אתרים יודעים אילו טכניקות מתאימות ביותר לאילו סוגי אתרים.


למרות שחשוב לקידום אתרים לעסקים קטנים להשיג חשיפה באמצעות טכניקות קידום אתרים מחוץ לאתר, חשוב לא פחות לוודא שאסטרטגיות ה- SEO שלהם מחוץ לאתר חזקות מספיק כדי לעמוד בניסיונות של מתחרים גדולים וחזקים יותר. קידום האתרים היעיל ביותר לעסקים קטנים יכלול טכניקות קידום אתרים מחוץ לאתר ודף על מנת להשיג דירוג עליון במנועי החיפוש. אסטרטגיה זו כוללת הגדלת קישורים, שליחת דפי אינטרנט מותאמים היטב ושילוב מטא תגים בכל עמוד באתר. בנוסף, ניתוח מילות מפתח ובניית קישורים הם גם מרכיבים חיוניים של קידום אתרים מחוץ לאתר. קידום אתרים מחוץ לאתר כולל הכל, החל מפוסטים בבלוג ועד הודעות לעיתונות, החל מפרסום בפורום ועד הגשת מדריכים.


קידום אתרים יעיל ביותר לעסקים קטנים יוודא שיש להם אסטרטגיה אפקטיבית להשגת נראות ודירוגים גבוהים במנועי החיפוש. תוכנית זו תעזור להם להתחרות בחברות גדולות ותיצור אווירה שבה ניתן לסמוך עליהן. כאשר לקוחות מגלים שהם יכולים לסמוך על העסק, סביר יותר שיקנו מהם. על ידי שימוש באסטרטגיות שיווק תוכן מותאמות היטב והבטחת קישורים אפקטיביים, קידום אתרים לעסקים קטנים יעזור ללקוחות להשיג את המטרות העסקיות שלהם.

3 views0 comments