טיפים לקידום עסקים לעסקים קטניםקידום עסקים הוא, בכנות, כמו תרגול מאזניים לשלמות - אולי זו לא פעילות מלהיבה בכלל, אבל אם תשלב זאת עם מסירות ועקביות, תשיג תוצאות נהדרות! כמו לנגן בפסנתר, אתה באמת צריך להשקיע רק שעה ביום, או אולי יותר, בקידום עסקים או תכנון אסטרטגיה עבור החברה שלך (ועוד אם אתה יכול להרשות לעצמך). קידום עסקים קטנים הוא משימה חשובה ביותר, מכיוון שהיא מאפשרת לך לפגוש את הלקוחות שלך היכן שהם נמצאים, והיא גם מספקת לך את האמצעים להעביר את המסר שלך בצורה היעילה ביותר.


בסופו של יום, קידום עסקים פירושו הרבה יותר מאשר בעל המוצר הטוב ביותר בעולם. המשמעות היא פיתוח הכישורים כדי למשוך את תשומת הלב של קהל הלקוחות שלך בעזרת אסטרטגיית שיווק ממוקדת מאוד. אם אתה רוצה לוודא שכל לקוח פוטנציאלי הופך ללקוח חוזר, עליך להקדיש תשומת לב מיוחדת לנוכחותך המקוונת, ואחת הדרכים הטובות ביותר לשפר את דירוג ה- SEO שלך, כמו גם את המדיה החברתית שלך היא באמצעות השימוש של שיווק במדיה חברתית.


מדיה חברתית הופכת במהירות לשיטת השיווק המועדפת על חברות רבות. בגלל ההצלחה המוכחת שלה, חברות בכל הגדלים משתמשות באתרי מדיה חברתית כדי להרחיב את טווח ההגעה ולבנות את המותג שלהן. אולם, כדי לוודא שאתה מרוויח את המיטב מהקמפיין השיווקי שלך, עליך להעריך בכנות את שיטות השיווק שלך. האם עליך לחדד את רשימת הדוא"ל שלך? או שמא רשימת הדוא"ל הנוכחית מספיקה כדי לעמוד ביעדי הקידום של העסק שלך? האמת היא שלא בהכרח אתה צריך לשלוח מייל לכל לקוח במסד הנתונים שלך כדי לוודא שאתה עומד ביעדי השיווק שלך - ישנן שיטות שיווק רבות אחרות ויעילות יותר.


אסטרטגיית קידום עסקים חזקה אמורה להיות מסוגלת להוביל תנועה ממוקדת לאתר שלך. זה אמור להוביל מבקרים רלוונטיים ומתעניינים באתר שלך כך שהם באמת מתעניינים במה שיש לך להציע. כאשר אתה מעצב את אתרי האינטרנט שלך לקידום אפקטיבי של המותגים שלך, אתה הולך להגדיל את אחוזי ההמרה שלך, כלומר רווחים מוגדלים. אסטרטגיית הקידום העסקי שלך אמורה לפעול גם בכדי להביא לקוחות חדשים, ומשמעות הדבר היא להגדיל את מספר ההצטרפות לאתר שלך. הגדלת ההצטרפות והסבת הלקוחות למנויים יעזרו לך לא רק להגדיל את מודעות המותג שלך ולשפר את הנוכחות שלך ברשת, אלא גם להגדיל את כמות ההכנסות שאתה מרוויח.


אחת הדרכים להניע מבקרים מעוניינים באתר שלך היא באמצעות מדיה חברתית. טוויטר ופייסבוק הן שתי דוגמאות מצוינות לאתרי מדיה חברתית שיכולים לשפר מאוד את דירוג אופטימיזציית מנועי החיפוש שלך. אתרים אלה מאפשרים לך לפנות ללקוחות שעלולים להתעניין מבלי להוציא הרבה כסף על פרסום. למעשה, אתרים אלה יכולים להיות חופשיים לשימוש עסקים קטנים כחלק ממסע השיווק שלהם. טוויטר ופייסבוק הפכו לכלי בעל ערך רב ליצירת לידים עסקיים וליצור לקוחות נוספים גם כן.


דרך יעילה נוספת להגדיל את הלידים העסקיים שלך היא באמצעות שיווק בדוא"ל. קמפיינים בדוא"ל הנשלחים ישירות לקהל לקוחות מספקים דרך חסכונית מאוד להשיג קהל לקוחות גדול. אתה יכול לייצר כמות ניכרת של לידים באמצעות מסעות הפרסום שלך לשיווק בדוא"ל, במיוחד אם תוכל להשיג טפסי לכידת לידים מהספקים השונים. טופס הצטרפות לאתר שלך הוא דרך מצוינת להגדיל את מאגר הדוא"ל שלך, והטפסים שאתה מציב באתרים שלך הם גם דרכים מצוינות לייצר לידים עסקיים.


קידום העסק שלך באינטרנט הוא דרך מצוינת להבחין בעסקים אחרים. אם יש לך לוגו נהדר או תוכן פנטסטי באינטרנט שמתעדכן כל הזמן, סביר שתגלה שתזכה לתשומת לב רבה מצד עסקים אחרים בענף שלך. קידום העסק שלך באינטרנט נותן לך את היכולת להגיע לאלפי אנשים בבת אחת, וזה יכול להיות יעיל מאוד כדי להציג את המוצר, השירות או תדמית החברה שלך מול לקוחות פוטנציאליים רבים.


אחריות חברתית תאגידית היא דרך מצוינת נוספת לעסקים קטנים להשיג לקוחות מקומיים. עסקים קטנים לרוב אינם מרגישים שהם צריכים לעשות דבר כדי להיחשב לחלק מהקהילה, אך חשוב לוודא שאתה אכן משתתף באירועים מקומיים. לדוגמה, אם אתה בעל עסק לטיפוח כלבים, עליך להקפיד לבקר בפארק הכלבים המקומי שלך באופן קבוע. כדאי גם להתנדב להיות חלק מלשכת המסחר המקומית או ממועדון האריות המקומי. ביצוע דברים כאלה יראה ללקוחות פוטנציאליים שאתה חלק מהקהילה והם יהיו נוטים יותר לעשות איתך עסקים אם יש לך פעילויות מסוג זה.

1 view0 comments