התמחות בעיצוב אתריםכיום יש דרישה רבה לקריירה בעיצוב אתרים בכל רחבי העולם. מעצבי אתרים מקימים אתרים אטרקטיביים ואינטראקטיביים באמצעות אלמנטים אינטראקטיביים וניווט עשיר. מפתחי אתרים כותבים תוכנות וקוד מתקדמים לשילוב תכונות ופונקציונליות מתוחכמות באתרים ופורטלים, ומוסיפים תכנים ותכונות חדשים באופן קבוע.


מעצבי אתרים עובדים כעת בחברות ענק רב לאומיות ומסייעים להם לתקשר את יעודם העסקי ביעילות. ניתן להתחיל את הקריירה הזו על ידי לימוד אחד מקורסי עיצוב או פיתוח אתרים מקוונים רבים. ישנם מכונים רבים המציעים קורסים אלה. חלק מהם הם Adobe, AppleIp, Codes Academy, Dev Academy, eStarts, eCornell, eLearning Canada, FastHTML, Hdtvcaa, iSimbiosis, i Udemy, University of Wales, ZDNet Australia ועוד רבים אחרים. המכון המוביל להכשרת עיצוב אתרים הוא אוניברסיטת אדובי.


הקורסים המוצעים בהתמחות זו הם שיווק רכיבי Creative, פיתוח אתרים למחשב Mac, יסודות עיצוב אתרים, מסגרות CSS לכולם, Adobe Flash, עיצוב אתרים מתקדם, חוויית אינטראקטיב אינטראקטיבית, פיתוח אתרים ועוד. כל הקורסים הללו מוצעים באינטרנט ונותנים לך הזדמנות מצוינת ללמוד את היסודות של פיתוח ושיווק אתרים. לאחר שתסיים את הקורס, תהיה מצויד בכל המיומנויות הדרושות כדי להתחיל לעבוד על אתרים באופן מיידי.


הקורס תוכנן על ידי אנשי מקצוע מנוסים על מנת להבטיח שיש לך הבנה מצוינת בנושא. לאחר שתסיים את הבחינה, תקבל תעודת עיצוב אתרים בסוף הקורס. עם קבלת התעודה תוכל להגיש מועמדות למשרת חלומותיך. עם זאת, לפני ההרשמה לאחד הקורסים המקוונים, חשוב לוודא שהמכון שבחרת הוא לגיטימי. תוכל לעשות זאת על ידי קריאת עדויותיהם של הסטודנטים שנרשמו בעבר לאותם קורסים.


עיצוב אתרים בבריטניה הוא אחד הקורסים הפופולריים ביותר בתחום. לסטודנטים המעוניינים להמשיך לתואר ראשון בעיצוב אתרים יש אפשרות להשלים את כל הקורס בצורה מקוונת. הקורס כולל בעיקר הרצאות ומטלות המתבצעות באמצעות מיטב טכנולוגיות האינטרנט. לתלמידים יש הזדמנות ליצור פרויקט מעשי לאחר סיום המנה העיקרית.


יציקה אתרים היא עוד אחד מקורסי ההסמכה הפופולריים של עיצוב אתרים המוצעים על ידי Coursera. הסילבוס מחולק לשלושה חלקים. החלק הראשון מציג לסטודנטים יסודות של עיצוב אתרים, כולל טרמינולוגיה המשמשת מעצבים, כיצד ליצור מסמכים ופרויקטים, ואת היסודות של HTML, CSS ו- JavaScript. בחלק השני התלמידים ישלימו מערך של תרגילים אינטראקטיביים, ולאחר סיום החלק הראשון יקבלו הדרכת HTML בחינם, ולאחר מכן פרוייקט המבוסס על ההדרכה.


מנהלי אתרים שמטרתם להשיג התמחות בעיצוב אתרים על ידי לימוד שפת תכנות וכן פיתוח אתרים ייהנו מהמודול של תכנות אתרים המוצע על ידי icd. icd הוא קורס ההסמכה הבינלאומי היחיד המוכר לנהיגת מחשבים (CDR) המוכר בינלאומית. קורס זה מיועד לסטודנטים שמטרתם לקחת שפות תכנות כקריירה והוא מלמד אותך את כל התחביר והתכונות הדרושים שיעזרו לך להפוך למתכנת טוב. קורס זה משמש גם כמבוא לנושא עיצוב רספונסיבי ומתאים למי שכבר מכיר צורות עיצוב שונות כמו עיצוב גרפי, עיצוב ממשק או פריסה וכו '.


מנהלי אתרים שרוצים לקחת קריירה בפיתוח אתרים צריכים לחפש קורס שיכסה את יסודותיהם של דפי אינטרנט. ניתן לקבל קורסים אלה אונליין או ממכללות/אוניברסיטאות. קורסים לעיצוב אתרים מתחלקים בדרך כלל לשני מקטעים. בקטע הראשון התלמידים מקבלים את הידע הבסיסי של יצירת דפי אינטרנט ולומדים שפות תכנות כמו HTML, CSS, Java, Flash ו- WordPress. הקטע השני מורכב ממודולים נוספים הכוללים עיצוב ופיתוח מסדי נתונים ומסחר אלקטרוני. התלמידים יכולים להשלים את כל הקורס בשישה עד שמונה שבועות בהתאם למשך התואר.

1 view0 comments