גוגל אדס : כיצד להגדיל את הקלקה שלך באמצעות שיעורי הקליקים (Google CTR)גוגל אדוורדס היא פלטפורמת שיווק באינטרנט שפותחה על ידי גוגל, בה מפרסמים מציעים הצעה למיקום מודעות קצרות, הצעות מוצרים, הצעות שירות או מצגות מולטימדיה לגולשי האינטרנט. היא עשויה למקם מודעות הן בדפי תוצאות החיפוש והן באתרים, אפליקציות ווידאו שאינם חיפוש. גוגל אדס ממקדת עלות לקליק, מחיר לקילומטר או עלות לפעולה, ומשתמשת במילות מפתח למיקוד מודעות על סמך שאילתות החיפוש של משתמשים. מודעות אלה מופיעות כאשר מחפש מקליד מונח חיפוש של מילות מפתח בסרגל החיפוש. היכולת של גוגל אדס לספק מודעות ממוקדות למשתמשים הפכה אותה לאחת מתוכניות הפרסום המוצלחות של תשלום לקליק באינטרנט.


היכולת של גוגל אדס למקד מודעות המבוססות על מונחי החיפוש של המחפשים הופכת אותה לתוכנית אטרקטיבית להפעלה יחד עם פרסום PPC אחר כמו Google AdSense. עם זאת, בדומה לכל תוכניות של תשלום לקליק, משתמשי גוגל אדס מחויבים רק כאשר לוחצים על המודעות שלהם. אז כדי למקסם את הזדמנויות הפרסום שלך עם גוגל אדס, עדיף לפתח אתר משלך מבוקש, בעל תחרות נמוכה ורב המרות גבוה. לשם כך, עליך לפעול לפי שיטות העבודה המומלצות של Google כדי לקבוע לאילו מילות מפתח יש למקד. להלן כמה מהשיטות המומלצות של גוגל אדס:


הבחירה המועדפת על רוב המפרסמים היא מודעות הטקסט. פרסומות אלה מורכבות מלוגו, טקסט ותמונה קטנים הממוקמים בחלק העליון של תוצאות החיפוש של Google או כל דף מודעות אחר של Google. פורמטים של מודעות טקסט גמישים מאוד וניתנים להתאמה בקלות כך שיתאימו לכל מספר סוגים שונים של דפי אינטרנט. מכיוון שאנשים רבים גולשים במהירות בדף אינטרנט, מודעות טקסט מאפשרות למפרסמים למשוך את תשומת ליבם של הדפדפנים על ידי הצגת טקסט שימושי באופן מיידי. זהו גם פורמט יעיל מאוד מכיוון שניתן לראות את הגרפיקה הקטנה בבירור גם כאשר משתמש צופה בדף הראשון של תוצאת חיפוש בגוגל.


וריאציה נוספת של גוגל אדס היא מודעות התמונה. מודעות אלה מורכבות מתמונה קטנה המוצגת כמודעה עצמאית או בתוך גרפיקה גדולה יותר. למודעות התמונה יש שיעור קליקים גבוה יותר מאשר מודעות טקסט או מודעות וידאו. הם משמשים בדרך כלל באפליקציות בתשלום והם מספקים למפרסמים דרך למקד לאנשים המשתמשים באפליקציות ספציפיות.


אפשרות שלישית היא להשתמש בשיטת הצעת המחיר של תשלום לקליק. בתוכנית זו אתה מציע הצעות על מונחי החיפוש או ביטויים של מילות המפתח שלדעתך תהיה להם את ההשפעה הגדולה ביותר על העסק שלך. כאשר מישהו מחפש מונח שבחרת, המודעה שלך מופיעה עם המודעה בעלת הדירוג הגבוה ביותר בתור. שיטה זו נוטה להיות פחות יקרה משתי האפשרויות הקודמות, ואין מספר הצעות מינימלי.


גוגל אדס מציעה מספר אפשרויות נוספות למפרסמים. ניתן להציג מודעות כרשת חיפוש או כחלק מרשת פרסום לפי הקשר. רשת הפרסום ההקשרית הראשונה של גוגל, שנקראה AdSense, החלה לשלם למשתמשיה על כל פעם שהמודעות שלהן מוצגות. גוגל אדוורדס מאפשרת גם למפרסמים להציב יותר ממודעה אחת על דף אחד ולהריץ קמפיינים פרסומיים שונים לכל דף.


גוגל אדס מציעה מספר יתרונות, כולל האפשרות להגיע לאנשים ברחבי העולם ולהקל על המעקב והניהול. אתה יכול לנהל את מעקב אחר שיעורי הקלקות שלך ואתה יכול לשנות את נוסח המודעה שלך ואת התמונה שלה. זה מקל על מתמיד ליצור מודעות משכנעות שמקבלות תוצאות. תוכל גם לנהל את רשימות מילות המפתח שלך הרבה יותר קל מאי פעם. אם אתה רוצה להגדיל את שיעורי הקלקות שלך ולהקל על משיכת מודעות לתצוגה רספונסיביות ממפרסמים שאתה סומך עליהם, אז AdWords היא הדרך.


גוגל אדוורדס קיימת די הרבה זמן ויש בסיס לקוחות גדול שמשתמש בה באופן קבוע. יש לו גם מגוון רחב של מפרסמים המעוניינים לפרסם באמצעות גוגל אדס מציעה למפרסמים גמישות בכל הנוגע למיקוד לקהל שלהם וגם נותנת לך שליטה רבה על מסע הפרסום שלך ועל איך שהוא נראה. על ידי שימוש בגוגל אדוורדס לפרסום תוכל להגדיל את ההכנסות שלך ולייצר מכירות גבוהות מכפי שאי פעם יכולת.

3 views0 comments