מטרות ואופן עבודה בהתאמה אישית

קידום אתרים אורגני בגוגל היא אחת השיטות החזקות והטובות ביותר לקידום העסק שלכם. גוגל היא פלטפורמה אינטרנטית בעלת עוצמה רבה. כמעט ואין אדם שלא משתמש בה בימינו. היא מלאה בתכנים ומאמרים ממקורות שונים. ככל שהם יותר איכותיים, מקוריים ומקצועיים, גוגל תקדם אותם כמה שיותר קרוב לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש. לכן חשוב מאוד להתבלט גם כאן.

מדוע כדאי לבצע  קידום אתרים אורגני בגוגל ואיך מתחילים?

כאשר אנו עושים קידום אתרים אורגני בגוגל נתחיל בשיפור האתר הקיים, בתהליך שנקרא בשפה המקצועית "אופטימיזציה". התהליך כולל שיפור מבנה הקוד של האתר, הוספת תכנים רלוונטיים ומקוריים בפורמט שמדבר "בשפה" של גוגל, והגדלת נפח הגלישה באתר באמצעים נוספים.

בנוסף, התהליך כולל ביצוע מחקר מילות מפתח. כלומר, מציאת ביטויי החיפוש שרלוונטיים לעסק שלכם והוספת תכנים ייעודיים לאתר בהתאם למילות החיפוש האלו. כך ניתן לשפר את המיקום של האתר בתוצאות החיפוש ולפנות לקהל לקוחות רלוונטי.

קידום אורגני הוא חלק בלתי נפרד משיווק היום, כל עסק חייב היום קידום אתרים אורגנים על מנת להיות בעניינים, כל עסק שלה עשה קידום אתר בגוגל חייב לעשות זאת בהקדם, אף פעם לא מאוחר מידי.

את התהליך אנחנו ממליצים לעשות בעזרת מומחה קידום אתרים אורגני או בעזרת חברה לקידום אורגני.  

מחוייבות

  • אנו נדאג לכך שהאתר שלכם יהיה זה שיופיע בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל. 

  • נפיק לך דוחות חודשיים על מנת לערב אותך בתהליך ולהראות לך את ההתקדמות.

  • אנו מתחייבים לך לתוצאות.

  • קידום אתרים ע"י מקדם אתרים בגוגל בעל ניסיון רב.

  • אצלנו מצמידים אליך מומחה SEO לקידום אתרים אורגני בגוגל.

  • אנו ניקח אך ורק פרויקטים שאנו בטוחים שיש ביכולתנו להצליח בהם.

  • אנו נדאג לכך שכמות ההמלצות שתקבלו תגדל ותקבלו את החשיפה המתאימה לקהלי יעד רלוונטיים חדשים.

קידום הוא מושג גדול אך קידום אתרים אורגני בגוגל הוא בעצם מה שמאפשר ללקוחות שלכם למצוא אתכם בקלות בזמן החיפוש בגוגל. גם אם יש לכם כבר אתר – אם אתם לא מופיעים במקומות הראשונים בחיפושים הרלוונטיים לכם – אין לכך כל משמעות.

למה חשוב לבצע פעולה זו?

קידום אתרים מאפשר לכם לקחת צעד אחד קדימה את מאמצי השיווק הדיגיטלי שלכם. זהו ערוץ פרסום לכל דבר. אם הלקוחות שלכם מחפשים את המוצר שלכם בגוגל ולא מגיעים לאתר שלכם – אתם צריכים להתחיל לשפר את קידום האתרים האורגני שלכם.

בעזרת קידום אורגני ניתן להגיע לחשיפה הרבה יותר גדולה של העסק. זוהי לא סתם חשיפה, מדובר בחשיפה לקהל לקוחות רלוונטי שבאמת מחפש את מה שיש לכם להציע.

קידום חכם ויעיל