איך הכל התחיל?

מציאת השראה מכל מקום בעולם

לפני שנכיר אנו רוצים לספר לכם סיפור, הסיפור שלנו הוא סיפור הצלחה די מרתק אנו שני חברים טובים שהתחלנו את דרכנו לאחר שירות צבאי בחיל האוויר ביחידת מודיעין, לירן מומחה רשתות ותקשורת בקיא בתחום הצפנת מידע וסייבר ובעל ניסיון וידע רב בתחום הSEO מזה 15 שנה, ויוגב עם רזומה של 10 שנים בתחום הרובוטיקה ופיתוח.

לאחר שירותינו הצבאי דרכינו נפרדו, כל אחד פנה לעיסוקו ומידי פעם שמרנו על קשר לא רציף בכלל, בשנת 2017 נפגשנו באקראיות בפילדלפיה באחד המפעלים ששכר את שירותינו כל אחד בתחומו אשר הוא, מסתבר שהיינו צריכים לשהות מספר שבועות אחד עם השני באותה החברה וגם מסתבר שהינו באותו המלון, לאחר השלמת הפערים ניתן היה לראות ניצוצות של רעיונות חדשים באוויר, אחד מהרעיונות שהגיח בדיעבד מאוד מוצלח היה פיתוח מערכת למידה עצמית שיודעת לתת מענה אורגני יעיל לאתרי אינטרנט.

 לאחר המון תכנון יגיעה ואפיונים נשנים שחוזרים והמון עבודה קשה הצלחנו לייצר מערכת שדגדגה את הקופסא השחורה של גוגל, ואז החלטנו לעלות שלב אחד קדימה,

בנינו מעל 500 נכסים דיגיטליים והעברנו אותם הרצות אינטנסיביות ארוכות טווח 

לאחר ששכרנו מעל 300 מקדמים אתרים ברמות הכי מקצועיות בארץ ובעולם ולימדנו את המערכת שלנו להתחקות אחר הפעולות שלה על הנכסים שלנו, לאחר עבודה קשה של שנה וחצי הצלחנו להגיע לנקודה שבה רצינו.

יצרנו את IPW שמשמעות השם שלה הוא Intelligent promotion website

הבאנו את המערכת שלנו למצב שהיא מביאה תוצאות מהירות ומהירות מאוד אפשר אפילו להגיד לעומת קידום אתרים סטנדרטי שכל חברה בשוק היום מציעה ללקוחות שלה.

אנו ניתן לכם הסבר קצרצר ככה על קצה המזלג מלמעלה מה עיקרון הפעולות של המערכת כדי לדחוף את אתר הלקוח שלנו קדימה, כל מי שקצת מבין בקידום אתרים מכיר את המושג ''קישורים חיצוניים'', קישורים חיצוניים הם בעצם המלצות מאתרים אחרים ברשת על האתר העסק שלכם, עוד פרמטר חשוב הוא גם התכנים באתר שלכם שהם קשורים יותר לתחום האופטימיזציה של האתר.

החלק הקשה והמאסיבי ביותר בדחיפת האתר קדימה הוא החלק של ''קישורים חיצוניים''

בעצם זהו פרמטר חשוב כי גוגל נותן לאתר שלכם סמכות ודומיננטיות עקב אותו פרמטר ''קישורים חיצוניים''

חשוב להבין גם מהפרמטר הזה יש הסתעפויות חשוב מאוד מי הם אותם אתרים ''ממליצים''

על האתר שלכם זה תלוי בסמכות האתר הממליץ, וותק האתר הממליץ, האם התחום של האתר הממליץ הוא באמת קשור לתחום שלכם,  ועוד ועוד...

כאן המערכת שפתחנו נכנסת לתמונה, המערכת שלנו תסרוק את תוכן האתר שלכם, תזהה את תחום העניין שאתם עוסקים בו ,לאחר מכן המערכת תבצע סריקות אוטומטיות בכל רחבי הרשת ותשתמש בנכסים דיגיטליים של החברה עצמה לבצע התאמות בין אתרים חיצוניים שעוסקים בתחום של האתר שלכם, באופן חכם ויעיל המערכת תבצע למידה עצמית ותבצע הרשמה לאתרי תוכן שעוסקים בתחומכם, פורומים, בלוגים, מאמרים, כתבות עם אופציה להשארת תגובות, המערכת תשאיר תגובה טקסט עניינית או מאמר  באופן מלאכותי עם קישור ישירות לאתר שלכם, בעצם לפעולה הזאת קוראים המלצה, ככל שהמערכת תייצר יותר המלצות עבור אתר העסק שלכם גוגל מתחיל להבין את הסמכות של אתר העסק ובכך יתחיל לחשוף את האתר שלכם בביטויים הקשורים לתחום שלכם במנוע החיפוש מתי שגולשים מבצעים חיפוש.  

בעצם אם ניקח חברת קידום רגילה נגלה שאנחנו מקבלים בין 1 ל 10 המלצות במקסימום אל האתר שלנו, ובכך פקטור הזמן שמשפיע על התקדמות האתר הוא מוגבל מאוד.

לכן חברות קידום אורגני סוגרות עם רוב הלקוחות שלהם חוזה לשנה שלמה כי הם אינם יכולים להגיע לתוצאות באופן מהיר ביחס לקידום אורגני, ועם זאת הם יותר עובדים על תוכן האתר שזה כתבות, מאמרים, זה מה שהלקוח רואה בעין ולא את ''ההמלצות'' שהם 80% מהחשיבות בעיני גוגל כדי לתת דירוג וסמכות לאתר שלכם.

התכנים הרלוונטיים באתר העסק שלכם מאוד חשובים אבל זה לא מה שדוחף את האתר שלכם במהירות אורגנית.

אם היה אפשר להמחיש לכם את החשיבות בין שני הפרמטרים האלה של תוכן ו-קישורים חיצוניים אז אפשר להגיד שתוכן זה כמו ההגה של הרכב ו-קישורים חיצוניים הם המנוע.

יכול להיות לכם אתר מרהיב עם עיצוב גרפי מהמם תוכן מעניין ומושך, אבל אתר ללא המלצות לא מתקדם אורגנית.

לכן אנו מתחייבים לייצר לכם בין 100 עד 1000 קישורים בחודש עבור אתר העסק שלכם 

ואנו מתחייבים ללקוחות שלנו שאנו מצליחים לדחוס בזמן שלושה עד חמישה חודשיים בעבודה של המערכת שלנו כשנתיים עד שלוש עבודה שמתבצעות בקידום אורגני סטנדרטי אצל חברות אחרות בשוק.

ובנוסף גם פיתחנו עבורכם מערכת מעקב פנומנלית שמנתחת נתונים ומראה לכם את ההמלצות שהאתר שלכם צבר ועוד ועוד.....

מערכת בשפה העברית עם ממשק פשוט נוח וידידותי לכל לקוח.

אם אתם עוד לא לקוחות שלנו ורוצים להתרשם מהמערכת או סתם לבדוק כמה קישורים חיצוניים מפנים לאתר שלכם.